arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Ev ya da işyerlerinizde değişikliğe gitmek istiyorsanız, zemin kaplamaları ile işe başlayabilirsiniz. Farklı bir kaplama ile ortamın atmosferi belirgin bir şekilde değişecektir. Kaplama malzemesi de bu konuda önemli bir yere sahiptir. Malatya mermer ve granit kaplamalar, gün içerisinde kalabalık bir kitleyi ağırlayan yerlerde sıkça tercih edilmektedir. Şık bir ortam yaratmaları ve kolay temizlenmeleri en önemli iki tercih sebebidir.

Mermer kaplamalar, beyaz renkleri ile sade bir şıklığa sahiptir. Ayrıca daha aydınlık bir görüntü oluşturacaklarından, alanın daha geniş görünmesine de yardımcı olur. Granit kaplamalar ise daha şık ve lüks görüntü isteyen müşterilerimizin tercihi olmaktadır. İki taş da estetik açıdan tatmin edicidir. Zevklerinize ve beklentilerinize göre seçim yapabilirsiniz. Malatya granit hizmetlerimiz ve aklınıza takılan sorular için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.