arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Mermer, sade bir şıklık arayanların tercihleri arasında ilk sıralarda bulunan malzemeler arasındadır. Mermerin saf ama etkileyici yapısı, kullanıldığı ortamlara da yansımaktadır. Geniş ve ferah bir alan görüntüsü yaratmak istiyorsanız, mermer zemin kaplamalarına yönelebilirsiniz. Mermerin parlak yapısı sayesinde de göz alıcı bir görünüm ortaya çıkacaktır. Malatya mermer ile kaplanmış salonlar şıklık konusunda asla geri kalmayacaktır.

Dekorasyonunuzda asil bir görüntü elde etmek istiyorsanız, granit kaplamalara yönelmeniz tavsiye edilir. Malatya granit ile zemin kaplama hizmeti aldığınızda, ortaya çıkacak sonuçtan memnun kalmamanız düşünülemez. Lüks ve modern bir şıklık için, granit en uygun tercih olacaktır. Granitin de mermer gibi parlak bir taş olması sayesinde, göz alıcılık konusunda da bir endişeniz kalmayacak.