arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Granit yeryüzünde kolayca bulunabilen bir doğal taştır. Özellikle ülkemiz bu alanda zengin bir potansiyele sahiptir. Kaynağın bol olması nedeniyle sektörde de pek çok firma hizmet vermektedir. Seçenekler arasında kaliteli ürünleri tespit etmek, müşteriler için zor olmaktadır. Malatya granit, en kaliteli granitlerin en iyi işçilikle buluştuğu yerdir. Kaliteli ürün arayışında iseniz, firmamız sizin için uygun seçenekler arasındadır.

Granit pek çok yerde kullanılabilir. Mutfak tezgahınızdan sıkıldıysanız, granitin şık ve parlak görüntüsü ile bir değişiklik yapabilirsiniz. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde zemin kaplama yaptırmak istiyorsanız, en iyi granitlere firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi son yolculuklarına uğurlarken güzel bir mezar yaptırmak istiyorsanız, bu zor döneminizde sizlere destek olmak için hazırız. Malatya mermer ürünlerimizde de granitlerdeki kalite anlayışımızı sürdürmekteyiz. Doğal taş söz konusu ise, firmamıza danışmanızda fayda vardır.