arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Malatya mermer ve granit olmak üzere iki alanda hizmet veren firmamız, kaliteli malzeme ve ince işçilik arayan herkesin başvurabileceği bir adrestir. Doğanın sunduğu bu güzel taşları, profesyonellikle işleyerek kullanışlı ürünler meydana getirmekteyiz. Hem malzeme temini hem de işçilik gerektiren hizmetlerimiz için firmamıza gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.

Mermer kullanımı oldukça pratik olan, sağlam bir taştır. Parlaklığı ve sade görünümü ile evlerde dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. Zemin kaplama, basamak kaplama ve tezgahlar en yaygın kullanım örnekleridir. Çeşme ve mezarlarda da mermer kullanımı tercih edilmektedir. Kaliteli mermer ve doğru işçilik, uzun yıllar sağlamlığını koruyabilecek ürünler için önemli faktörlerdir. Malatya granit ile de eşsiz hizmetler sunmaktayız. Doğal taşlarla ilgili iyi bir hizmete ihtiyacınız varsa firmamızı tercih edebilirsiniz. Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.