arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Granit yapı malzemesi olarak inşaat sektöründe ve mimari alanda yıllardır kullanılmaktadır. Doğanın kendi elleriyle şekillendirdiği bu maddeler oldukça dayanıklıdır. Özellikle granitin bu konudaki başarısı sektörde etkili bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Neredeyse elmas kadar dayanıklı bir üründür. Diğer taşlar gibi iklimsel değişikliklerden etkilenerek çatlama, kırılma ya da dağılma yapmazlar.

Malatya granit ile ihtiyacınız olan kaliteli granite ulaşabilirsiniz. Firmamızın ürünleri ile mezar yapımı, kaplama, mutfak tezgahı gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kaliteli bir granit, ömürlük kullanım sunacaktır. Bir kere yaptırıp sonradan bakımı ile uğraşmak istemeyenler için granit en uygun tercih olacaktır. Malatya mermer ve granit ile işçilik hizmetlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.