arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Mermer ihtiyaçlarınız için Malatya mermeri tercih edebilirsiniz. Kaliteli ürün ve ince işçilik açısından yüzde yüz memnuniyet garantidir. Mutfak tezgahlarından mezar yapımına kadar pek çok alanda hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamızda ayrıca Malatya granit ürünlerine de rastlayabilirsiniz. Dayanıklı doğal taşlar konusunda tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğanın sunduğu bu güzelliği, sizlerin kullanımına uygun hale getirerek hayatlarınıza taşımaktayız.

Mermer en çok bilinen doğal taşlar arasındadır. Dayanıklılık gerektiren işlerde akla ilk gelen malzemeler arasındadır. Evlerimizde zemin kaplama, basamak kaplama ve tezgah olarak sıklıkla kullanmaktayız. Ev içi kullanımlarında çok uzun yıllar kalitesini koruyabilmektedir. Mezar yapımında da mermer yaygın olarak tercih edilmektedir. Kaliteli mermer ve granit arayışında iseniz, sizlere zevkle hizmet etmeye hazırız.