arrow
arrow
Günümüz şartlarında yoğun kullanım alanları açılan granit ve mermer işleri konusunda yılların deneyimi ve alanında uzman personeller ile sektörün liderlerinden olan Sekmanlar Granit & Mermer 1992 yılında Furkan Mermer olarak Malatya’da faaliyete başlayıp yoluna devam etmektedir. Devamı >>

Çalışmalarımızdan

Mutfak tezgahlarında yaygın olarak kullanılan iki tip taş bulunmaktadır. Mermer, beyaz görünümü ve parlaklığı göz boyamaktadır. Ucuz bir ürün olması, kolay bulunabilmesi ve dayanıklılığı ile müşterilerin ilk tercihi olabilmektedir. Mutfaklarda kullanım için oldukça uygundur. Temizliği ise çok kolaydır. Mutfak dekorasyonunuza kolaylıkla uyum sağlayabilir. Malatya mermer ile yeni ve şık bir mutfak tezgahına sahip olabilirsiniz.

Granitin şıklığı ise tartışmaya kapalı bir konudur. Oldukça parlak bir taş olan granit, sahip olduğu bu özelliği uzun yıllar koruyabilir. Renk çeşitleri ile de mutfak dekorasyonlarında farklı bir hava yaratabilirsiniz. Evlerin bir çok kısmında tercih edilen granit, elmastan sonra gelen en dayanıklı taştır. Malatya granit, mutfağına bu doğal şıklığı getirmek isteyenlerin başvurabileceği bir adrestir.